تبدیل ووچر به هات ووچر

در دنیای کسب و کار برای اهدافی مانند تبلیغات و جذب مشتری در واقع از مجموعه‌ای کوپن‌ استفاده می‌شود که تأثیر زیادی بر پیشرفت کارها دارد. از جمله این کوپن‌ها، ووچرها و هات ووچرها هستند. این کوپن‌ها به شکل‌های مختلفی عرضه می‌شوند که می‌توانند به صورت الکترونیکی و یا اسناد چاپ شده باشند که در دسترس قرار می‌گیرند. این کوپن‌ها مزایایی مانند تشویق، تخفیف و یا حتی انجام معاملات ویژه را شامل می‌شوند، که امروزه از آن‌ها استفاده‌ی گسترده‌ای می‌شود. ووچرها را می‌توان از محل‌های متفاوتی مانند سایت‌ها و صرافی‌های در دسترس، به طور مستقیم نیز تهیه کرد. هات ووچرها نوعی از ووچرها هستند. هات ووچرها به انحصار دلالت دارند و مسئول ایجاد یک هیجان در بین اقشار جامعه و ترغیب آن‌ها و همچنین برای اقدام سریع مشتریان است. از ویژگی‌هایی که هات ووچرها دارند می‌توان به دسترسی محدود آن‌ها و مهمتر از آن، به دوره‌ی اعتبار محدود آن‌ها اشاره کرد که این گزینه باعث افزایش شانس استفاده مشتریان از این کوپن‌ها می‌گردد.

نحوه تبدیل ووچر پرفکت مانی به هات ووچر همراه با آموزش

به طور کلی برای تبدیل ووچرها به هات ووچرها، ابتدا باید در سایت اینترنتی به نشانی Hot Vouvher ثبت نام انجام بدهید و بعد از ثبت، با انتخاب مبلغ مورد نظر، ووچرپرفکت مانی خود را به هات ووچر تبدیل کنید. به ترتیب مراحل زیر را انجام ‌دهید:

  • ابتدا وارد سایت ‌شوید و بعد از ثبت مشخصات، ثبت نام ‌کنید.
  • گزینه‌ی ووچر را از بین گزینه‌ها انتخاب ‌کنید.
  • سپس بعد از وارد کردن کد پرفکت مانی ووچر، مبلغ خود را انتخاب کنید و به هات ووچر تبدیل کنید.
  • در این مرحله شما باید گزینه‌ی تبدیل به هات ووچر را انتخاب کنید.
  • در آخر بعد از ایجاد تغییر، یک کد برای شما ارسال می‌شود.

برای تبدیل ووچر پرفکت مانی به هات ووچر به کمک صرافی‌ها، شما می‌توانید با صرافی‌های آنلاین که ارائه دهنده‌ی این خدمات هستند، ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را تبدیل کنید. شما برای این کار به 4 مرحله احتیاج دارید: در مرحله اول باید ثبت نام کنید و کارهای احراز هویت را به طور کامل انجام دهید. در مرحله دوم شما نیاز دارید که مبلغ خود را تعیین کنید و کار تبدیل به هات ووچر را انجام دهید. در مرحله سوم شما پس از پرداخت مقدار معین شده‌ی پول برای این تبدیل، کد تبدیل را دریافت می‌کنید. در مرحله آخر نیز با کمک این کد شما می‌توانید خریدهای خود را در فروشگاه‌ها و سایت‌ها انجام دهید.

نحوه تبدیل ووچر پرفکت مانی به هات ووچر همراه با آموزش

چه تفاوتی بین هات ووچر و ووچر پرفکت مانی وجود دارد؟

هر دوی آن‌ها جزو خدمات الکترونیکی هستند که توسط سایت و صرافی‌ها ارائه می‌شوند. هر دو مزایای خوبی دارند که می‌توانید برای خرید، هدیه و یا کارهای دیگر از آن‌ها بهره ببرید. این کوپن‌ها دارای رمزهای مخصوص به خود هستند که برای ووچر پرفکت مانی کدهای استفاده شده به دو صورت 10 و 16 رقمی ارائه می‌شود، ولی برای هات ووچر این کدها 49 رقمی هستند که این دارا بودن کد، یک نوع امنیت برای خدمات ارائه شده محسوب می‌شود. از مهمترین تفاوت‌هایی که بین این دو ووچر است می‌توان به این اشاره کرد که ووچر پرفکت مانی دارای محدودیت زمانی نیست ولی هات ووچرها دارای محدودیت زمانی است و همچنین از هات ووچرها بیشتر برای مصارف آنلاین از طریق سایت‌ها و فروشگاه‌ها استفاده می‌شود ولی ووچر پرفکت مانی بیشتر برای انتقال دادن وجه برای کارت‌های بانکی مورد استفاده است.

چه تفاوتی بین هات ووچر و ووچر پرفکت مانی وجود دارد؟

مزایای استفاده ازهات ووچرها

هات ووچرها مزایای بسیار و قابل توجهی دارند. آن‌ها می‌توانند جاذب مشتریان باشند و با تخفیف‌های منحصر به فرد خود مورد توجه باشند. آن‌ها نوعی هدیه اینترنتی نیز محسوب می‌شوند که امروزه در دسترس همگان قرار دارند. ووچرها در تجارت موفق عمل می‌کنند و با آنها مشتریان وفادار می‌توانند خریدهای خود را تکرار کنند و باعث آشنا شدن افراد دیگر با این مجموعه‌ها شوند. در نتیجه‌ی روابط طولانی ایجاد شده، نرخ موجود حفظ می‌شود. هات ووچرها بسیار به تبلیغات حساس هستند و کاملا به مناسبت‌ها و همچنین فصل‌ها مرتبط هستند. این کوپن‌های جذاب یک فرصت مناسب برای هدیه دادن، صرفه جویی در زمان و همچنین لذت بردن از پیشنهادهای موجود است.  

به طور کلی هات ووچرها یک ابزار مناسب و باارزش هستند که شما می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید و از آپشن‌های آن لذت ببرید.