قیمت دستگاه آسیاب صنعتی ادویه جات در بکردانه

در گذشته برای آسیاب کردن ادویه ها از دستگاه‌های آسیاب قدیمی استفاده می شد، اما امروزه دستگاه‌های مدرن و جدیدی به وجود آمده‌اند که می‌توانند آسیاب صنعتی ادویه جات را با سرعت بالا و بدون نیاز به الک کردن انجام دهند. با وجود برتری‌ این دستگاه‌ها، محدودیت هایی برای خرید آنها در ادویه فروشی‌ها و یا عطاری‌ها وجود دارد که از جمله آنها می توان به قیمت دستگاه اشاره کرد. عوامل زیادی می توانند روی قیمت دستگاه آسیاب صنعتی ادویه جات تاثیرگذار باشند که در ادامه این مقاله به بررسی دقیق و کامل آنها می پردازیم.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه آسیاب

یکی از دغدغه های اصلی مغازه داران برای خرید دستگاه آسیاب صنعتی، قیمت آن است، به همین دلیل شناخت عوامل موثر بر قیمت دستگاه بسیار مهم است. این دستگاه‌ها با توجه به ظرفیت، تنظیمات و قابلیت های خاص و برند تولید کننده قیمت گذاری می شوند. در ادامه با جزئیات به بررسی عوامل موثر روی قیمت دستگاه‌های آسیاب می‌پردازیم:

  •  ظرفیت دستگاه

ظرفیت دستگاه یکی از مهم ترین عوامل موثر روی قیمت دستگاه آسیاب صنعتی ادویه جات است. هر یک از دستگاه‌های موجود در بازار دارای ظرفیت مشخصی برای آسیاب کردن ادویه جات در طول یک ساعت می باشند، به طور مثال قیمت یک دستگاه آسیاب با ظرفیت آسیاب 50 کیلو در ساعت، کمتر از قیمت دستگاهی است که ظرفیت آسیاب آن 100 کیلو در ساعت می باشد.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه آسیاب

  • تنظیمات خاص داخل دستگاه

برخی از دستگاه‌های آسیاب دارای تنظیمات خاصی هستند که استفاده از آنها را ساده تر می کند، یکی از تنظیماتی که می تواند کارکرد دستگاه را بهبود ببخشد، تنظیم تایمر است که با استفاده از آن می توان به دستگاه برنامه داد که در زمان مناسب روشن یا خاموش شوند. وجود این تنظیمات خاص در دستگاه‌های آسیاب باعث افزایش قیمت آنها نیز می شود.

  • برند تولید کننده

هر یک از کارخانه‌های تولید کننده دستگاه‌های صنعتی، قیمت متفاوتی برای دستگاه‌های خود در نظر می‌گیرند که تحت تاثیر کیفیت مواد به کار رفته و شهرت برند می باشد. بدیهی است که هر چقدر برند تولید کننده معروف‌تر باشد، قیمت دستگاه‌های آسیاب تولید شده توسط آن برند نیز بالاتر است.

  • قابلیت های دستگاه

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که می تواند روی قیمت دستگاه تاثیرگذار باشد، قابلیت‌های آن است، مثلا دستگاه‌های آسیاب می توانند دارای یک پیش خردکن نیز باشند که امکان خرد کردن ادویه های بزرگ و دانه درشت را فراهم می کند. بدیهی است که وجود چنین قابلیت هایی در دستگاه‌های آسیاب، روی قیمت آنها تاثیر زیادی دارد.

لیست قیمت دستگاه آسیاب دانه های سخت

همانطور که گفته شد، قیمت دستگاه آسیاب دانه های سخت وابسته به فاکتورهای متعددی می‌باشد. قیمت این دستگاه‌ها بسیار متنوع بوده و باید لیست آنها را از مراکز  فروش این دستگاه‌ها دریافت نمایید. توجه داشته باشید که برای مقایسه قیمت دستگاه‌های آسیاب دانه‌های سخت، حتما باید دستگاه‌های با ظرفیت مشابه را در‌نظر بگیرید، همچین سرعت دستگاه‌ها، ولتاژ و جزئیات آنها تاثیر بسیاری بر قیمت دستگاه دارند؛ برای اطلاع از لیست دقیق و به روز قیمت‌ها با شماره‌های 09131293956 و 09133200996 تماس بگیرید تا کارشناسان بکردانه شما را راهنمایی کنند.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه آسیاب

بهترین قیمت دستگاه آسیاب صنعتی را از بکردانه بخواهید

در حال حاضر تولید کنندگان زیادی در کشور ایران اقدام به تولید دستگاه آسیاب صنعتی می کنند، البته قیمت این دستگاه‌ها در همه فروشگاه‌های تولید کننده یکسان نیست. اگر به دنبال بهترین قیمت دستگاه آسیاب صنعتی ادویه‌ جات هستید و همچنین کیفیت این دستگاه‌ها و عملکرد آنها نیز برای شما مهم است، به سایت بکردانه مراجعه کنید و دستگاه‌های آسیاب صنعتی باکیفیت را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

انواع دستگاه آسیاب ادویه صنعتی، میوه خشک کن و سایر دستگاه‌های صنعتی و نیمه صنعتی در این فروشگاه با قیمت مناسب به فروش می رسند. کافیست با شرکت بکردانه تماس بگیرید تا در عرض کوتاه‌ترین زمان ممکن، محصول موردنظرتان را با قیمتی عالی خریداری نمایید.