مرکز طراحی سایت در اصفهان (فروشگاه و شرکتی)

در دنیای امروزی که تکنولوژی‌های مختلف تمام زندگی ما را در برگرفته‌اند، شیوه رقابت میان کسب‌وکارها نیز تغییر کرده است. امروزه هر کسب‌وکاری با ورود به دنیای دیجیتال، سعی دارد از رقبای خود پیشی گرفته و سهم بیشتری از بازار هدف را به خود اختصاص دهد. اگر هنوز یک هویت مجازی جدید به شغل خود نبخشیده‌اید، ما در مرکز طراحی سایت اصفهان، به شما در برداشتن این گام کمک خواهیم کرد.

طراحی سایت چیست؟

وب‌سایت در واقع نقش دفتر کار یا ویترین فروشگاه شما را دارد. بنابراین اگر می‌خواهید حضور پررنگ‌تری در دنیای دیجیتال داشته و بیشتر دیده شوید، باید به داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای برای کسب‌وکار خود بیندیشید.

طراحی سایت به پروسه ساخت و راه‌اندازی صفحات سایت اشاره دارد که معمولا این کار از طریق کدنویسی به زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف یا با استفاده از قالب‌های آماده انجام می‌شود. صفحات سایت اطلاعات مربوط به بیزینس شما را نشان داده و به کاربران اجازه تعامل با شما را می‌دهند. این فرایند در شرکت طراحی سایت اصفهان، طبق مراحل زیر انجام می‌گیرد:

 • برگزاری جلسات مختلف با مشتری: یک تیم متخصص برای آشنایی با سلیقه و طرز فکر تجاری مشتری، با او جلسات متعددی برگزار می‌کنند.
 • نیازسنجی: در مرحله بعدی نیازها و اهداف کسب‌وکار مشتری را شناسایی کرده و اطلاعات لازم درباره بازار کار، شاخص‌های کیفی و فاکتورهای موثر در موفقیت او را به دست می‌آورند.
 • تحلیل رقبا: مرحله سوم شامل تحلیل رقبا و بررسی نقاط ضعف و قوت بیزینس مشتری جهت پیاده‌سازی در وب‌سایت است.
 • ارائه گزارش: تیم طراحی سایت اصفهان گزارشی شامل پیشنهادهای تخصصی، نمونه‌های اولیه UI و غیره را در اختیار مشتری قرار داده و بر اساس نظر او تغییرات را اعمال می‌کنند.
 • شروع کار: پس از تایید مشتری، پروسه طراحی وب‌سایت آغاز می‌شود. در ابتدا UI صفحات آماده شده و توسط دولوپر‌ها(developers) پیاده‌سازی می‌شوند، بدین ترتیب وب‌سایت شکل و شمایلی مناسب پیدا خواهد کرد که برای درج محتوا و اجرای اصول سئو به منظور بیشتر دیده شدن، آماده است. 

طراحی سایت چیست؟

 اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار های اصفهان

یک وب‌سایت حرفه‌ای محصولات یا خدمات شما را بهتر به مشتری نشان داده و به بیشتر دیده شدن شما در بازار کمک می‌کند، از این رو داشتن یک بستر اینترنتی خوب و بهینه بسیار مهم است. یک وب‌سایت خوب باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • جذب مشتریان جدید: یک وب‌سایت خوب کسب‌وکار شما را در دنیای دیجیتال معرفی کرده و باعث جذب مشتریان جدید می‌شود و پتانسیل بیشتری برای فروش ایجاد می‌کند.
 • اعتباربخشی به برند: یک وب‌سایت حرفه‌ای اعتبار بیزینس شما را بهبود می‌بخشد و یکی از ابزارهای موثر برای پیشی گرفتن از رقبا محسوب می‌شود.
 • هزینه مناسب طراحی سایت: اگر تیم‌های قدرتمندی همچون مرکز طراحی سایت در اصفهان را انتخاب کنید، می‌توانید بدون دردسر صاحب یک کسب‌وکار اینترنتی موفق شوید. داشتن یک وب‌سایت در مقایسه با سایر شیوه‌های تبلیغات، مقرون‌به‌صرفه‌ است.
 • دسترسی آسان مشتریان و محدودیت کمتر فروشندگان:  فعالیت در دنیای اینترنت به افزایش فروش هر شغلی کمک می‌کند، چون مشتریان می‌توانند در هر ساعتی از شبانه‌روز به سایت شما مراجعه کرده و خدمات دریافت نمایند، در حالی که در مغازه‌های فیزیکی با افزایش حضور مشتریان، مدیر باید به فکر افزایش ظرفیت فروشگاه خود باشد. 

 مشاوره طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت برای کسب‌وکارهای مختلف، نیاز به مشاوره و شناخت اصولی راهکارهای بازاریابی آنلاین دارد. اگر به دنبال بهترین طراح سایت در اصفهان هستید، ما به شما شرکت طراحی سایت اصفهان را پیشنهاد می‌‌کنیم. این شرکت با در اختیار داشتن تیم بازاریابی قوی و آشنایی با بازار تبلیغات اینترنتی به توسعه پایدار کسب‌وکار اینترنتی شما کمک می‌کند. تمام اعضای این تیم از جدیدترین تکنولوژی‌های طراحی، سئو و تولید محتوا استفاده می‌کنند، همچنین قیمت مناسب با وجود کیفیت بالا، از دیگر نقاط قوت این مجموعه به حساب می‌آید.

 مشاوره طراحی سایت در اصفهان

اهمیت سئو در اصفهان

هر کسب و کاری که بخواهد در دنیای اینترنت فعالیت داشته باشد، باید بتواند خود را به خوبی معرفی کرده و اعتماد مشتریان را جلب کند. به نظر شما این کار چطور باید انجام شود؟ پاسخ این پرسش سئو است. سئو برای وب‌سایت شما مزایای زیر را به همراه دارد:

 • انطباق وب‌سایت با منطق موتورهای جستجو: اصول و قواعد SEO به موتورهای جستجو کمک می‌کنند که راحت‌تر موضوع، اهمیت و کیفیت هر صفحه وب‌سایت را درک کنند.
 • بیشتر دیده شدن کسب و کار در نتایج جستجو: یک کسب‌ و کار اینترنتی بدون استفاده از سئو، در نتایج موتورهای جستجو به خوبی دیده نمی‌شود. اگر می‌خواهید مخاطبان بازار هدف خود را پیدا کنید و سئو سایت در اصفهان برای شما مهم است، شرکت طراحی سایت اصفهان را انتخاب کنید. 
 • افزایش ترافیک دامنه: بهینه‌سازی دامنه موجب جذب ترافیک بیشتر برای بیزینس دیجیتال شما می‌شود. 
 • بهبود تجربه کاربری و رضایت کاربران: استفاده از تکنیک‌های سئو نه تنها برای موتورهای جستجو کارایی دارد، بلکه به فهم بهتر محتوای صفحات توسط کاربران نیز کمک می‌کند.

در صورت نیاز به مشاوره در زمینه طراحی وب‌سایت و آگاهی از تعرفه خدمات سئو و خرید رپورتاژ، با شماره تلفن 4566-031 تماس بگیرید. ما هر آنچه برای افزایش شانس موفقیت خود در فضای دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید، در اختیارتان خواهیم گذاشت.