پیاده روی کن ارز دیجیتال بگیر

آیا به نظر شما این موضوع واقعیت دارد که امروزه می‌توانیم با پیاده‌روی کردن ارز دیجیتالی رایگان بدست بیاوریم یا خیر؟ شاید شما از طریق دوستانتان این جمله را بارها شنیده باشید یا در آگهی‌های تبلیغاتی که در برخی از پلتفرم‌ها منتشر می‌شوند به دفعات مکرر این موضوع را دیدید؛ و برایتان همیشه سوال باشد که آیا این موضوع حقیقت دارد؟ یا این‌که آیا من هم می‌توانیم از این روش پول در بیاورم یا خیر؟ در این مقاله قصد داریم به این موضوع اشاره کنیم که آیا می‌توانیم در ایران به این روش پول در بیاوریم یا خیر؟ و راه‌های بدست آوردن رمزارزهای دیجیتالی رایگان از راه پیاده‌روی یا ورزش کردن چگونه است؟

برنامه Superwalk؛ بدون محدودیت حرکت کن و پول دربیار

معمولاً افرادی که در بازار ارزهای دیجیتالی در ایران فعال هستند؛ برایشان همیشه جای سوال است که آیا در ایران هم مثل سایر کشورهای دنیا می‌توانیم از طریق پیاده‌روی کردن به رمزارزهای دیجیتالی رایگان برسیم یا خیر؟ امروزه برخی از شرکت‌های حوزه بازی‌های موبایلی با ساخت بازی‌هایی که جایزه نقدی دارند، مشترکان بازی را به ورزش کردن و کسب درآمد ترغیب می‌کنند. از آنجای که اکثر این بازی‌ها در کل دنیا محبوب هستند؛ این شرکت‌ها به عنوان جایزه توکن اختصاصی خودشان را به مشترکان بازی پرداخت می‌کنند.

 از مهمترین بازی‌هایی که بعد از ساخت اکانت به کمک یک جیمیل و شروع به انجام بازی در هر کشوری شما می‌توانید با آن رمزارز دیجیتالی تهیه کنید، بازی  Superwalk است. بعد از ساخت اکانت و پذیرش قوانین بازی تنها کاری که شما باید انجام دهید پیاده‌روی کردن است. این بازی را شما می‌توانید بر روی سیستم ‌عامل‌ اندروید یا ios نصب کنید؛ بعد از شروع بازی، خود اپلیکیشن Superwalk به کمک موقعیت مکانی و شتاب سنجی که بر روی سیستم ‌عامل گوشی شما نصب است؛ موقعیت شما را ردیابی می‌کند و شروع به شمردن قدم‌های شما می‌کند؛ و به ازای هر ده هزار قدمی که برمی‌دارید به شما صد توکن Super پرداخت می‌کند. این توکن‌های دریافتی در کیف پول بازی شما ذخیره می‌شود؛ و هر وقت خواستید از طریق صرافی‌های ارزهای دیجیتالی می‌توانید این توکن را به سایر ارزهای دیجیتالی تبدیل کنید.

همچنین در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید در صرافی‌های ارزهای دیجیتالی ایرانی، توکن‌های بازی را به ريال یا سایر ارزهای دیجیتالی تبدیل کنید. این بازی حتی زمانی که صفحه گوشی شما قفل است، می‌تواند فعال باشد و تعداد قدم‌هایتان را بشمارد. جالب است بدانید که این بازی حتی مقدار کالری مصرفی شما را هم اندازه‌گیری می‌کند.

برنامه Superwalk؛ بدون محدودیت حرکت کن و پول دربیار

آیا با انجام سایر ورزش‌ها هم می‌توانم ارز دیجیتالی بدست بیاورم؟

سیاستی که اغلب شرکت‌های تولیدکننده بازی‌های موبایلی در این زمینه پیش گرفتند به شما اجازه می‌دهد تا علاوه بر پیاده‌روی از سایر ورزش‌ها مانند دوچرخه سواری یا شنا کردن و... هم ارز دیجیتالی دریافت کنید. برای آن‌که اپلیکیشن مناسبی را برای این کار انتخاب کنید به موارد زیر حتماً دقت کنید.

  • حتماً بازی را انتخاب کنید به راحتی بتوانید از ایران در آن کسب درآمد کنید برخی از آنها به خاطر تحریم‌های ایران پذیرای کاربران ایرانی نیستند.
  • بازی را انتخاب کنید که ارز دیجیتالی مناسبی را برای این کار ارائه دهد.
  • به خاطر داشته باشید تمام این نرم افزارها فقط روی موبایل‌های اندرویدی یا ios نصب می‌شوند و تاکنون برای لپتاپ یا کامپیوترهای خانگی ساخته نشدند.

آیا با انجام سایر ورزش‌ها هم می‌توانم ارز دیجیتالی بدست بیاورم؟

شاید برایتان جای سوال باشد که آیا برنامه Superwalk تنها برنامه پرداخت ارز دیجیتالی در ازای پیاده‌روی است یا خیر؟ امروزه اپلیکیشن‌های متعددی در این زمینه ساخته شدند که از معروف‌ترین آنها می‌توانیم به برنامه‌های زیر اشاره کنیم.

  • HealthyWage
  • Sweatcoin
  • StepBet
  • Lympo

تمام اپلیکیشن‌هایی که در بالا ذکر شده‌اند بر اساس شتاب‌سنج‌های گوشی‌های اندرویدی و ios کار می‌کنند و بعد از ساخت اکانت و شروع به بازی کردن، تعداد قدم‌هایی که شما در طول روز برمی‌دارید را برایتان می‌شمارند؛ و بر اساس تعداد قدم‌هایی که برداشتید به شما توکن مورد نظر بازی را پرداخت می‌کنند. معمولاً روش ثبت نام و راه‌اندازی اکثر این اپلیکیشن‌ها مشابه همدیگر هستند. در اکثر این اپلیکیشن‌ها شما باید یک جیمیل را به عنوان ایمیل اکانت موقع ثبت نام معرفی کنید. در اکثر این بازی‌های موبایلی شما باید مجموعه‌ای از دسترسی‌ها را برای بازی مورد نظرتان فعالسازی کنید؛ برای نمونه باید به بازی اجازه شمردن قدم‌هایتان را بدهید تا بر اساس موقعیت مکانی شما تعداد قدم‌هایی که برداشتید را براساس کیلومتر یا مایل اعلام کند.