چگونه با دیدن تبلیغ پول در بیاوریم؟

شاید تا کنون اطلاعی از کسب درآمد از طریق تماشای تبلیغات نداشته‌اید. این خبر را به شما می‌دهیم که یکی از راه‌های کسب درآمد آسان، تماشای تبلیغات ویدئویی از طریق سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف است. تنها کافی است چند دقیقه زمان بگذارید و تبلیغات را مشاهده کنید. این روش نیاز به تخصص خاصی هم ندارد. در ادامه مطلب بیشتر این روش را معرفی خواهیم کرد.

چگونه با دیدن تبلیغات در یوتیوب پول در بیاوریم

حتما می‌دانید که یکی از این اپلیکیشن‌ها، یوتیوب است. در یوتیوب به ازای هر بار نمایش ویدئو، مبلغی برای صاحب کانال واریز می‌گردد. اما چگونه می‌توان از این طریق در یوتیوب کسب درآمد کرد؟

برای کسب درآمد با تماشای فیلم از طریق یوتیوب، ابتدا باید کانال شما توسط یوتیوب تایید شود. در واقع باید ابتدا کانال شما Monetize شده و سپس تعداد ویوها و سابسکرایبرهای خود را افزایش دهید. برای کسب درآمد از طریق یوتیوب نیاز به حداقل 1000 دنبال‌کننده دارید.

از زمانی که تبلیغات خود را ثبت می‌کنید، تا یک ماه زمان نیاز است تا اطلاعات شما توسط یوتیوب تایید شود. پس از گذشت این زمان و تایید اطلاعات، می‌توانید در ویدئوهای خود تبلیغ قرار دهید. موضوع تبلیغ نیز باید برای دنبال‌کنندگان شما جذاب باشد.

چگونه با دیدن تبلیغات در یوتیوب پول در بیاوریم

پلتفرم‌های کسب درآمد با دیدن تبلیغ

در ادامه چند اپلیکیشن و وب‌سایت را معرفی می‌کنیم که می‌توانید از طریق آن‌ها با دیدن تبلیغ کسب درآمد کنید.

  • InboxDollars

InboxDollars  یک وب‌سایت برای تماشای ویدئو و کسب درآمد از طریق آن است. علاوه بر این در این وب‌سایت می‌توانید برای شرکت در نظرسنجی و انجام مجموعه‌ای از دیگر کارها هم پول دریافت کنید. InboxDollars از سال 2000 شروع به فعالیت کرده و تا کنون بیش از 8 میلیون دلار به عنوان درآمد به مشتریان خود پرداخته است. به همین دلیل به یکی از وبسات‌های معتبر در این زمینه تبدیل شده است. تنها کافی است ثبت‌نام کنید تا یک جایزه 5 دلاری به شما تعلق گیرد. با رسیدن درآمدتان به 15 دلار امکان دریافت و نقد کردن آن وجود دارد. InboxDollars تنها برای کاربرانی داخل ایالات متحده قابلیت دسترسی دارد. سایت InboxDollars با برندهایی مانند نتفلیکس و والمارت نیز همکاری می‌کند و شراکت دارد.

  • Earnably

در  Earnably می‌توانید با تماشا ویدئو، شرکت در نظرسنجی، ارائه پیشنهاد و دیگر موارد، درآمد دلاری به دست آورید. در این وب‌سایت جوایزی از سوی برندهایی همچون آمازون، ایکس‌باکس لایو، Airbnb  و دومینو هم ارائه می‌گردد. در این وب‌سایت پس از رسیدن به حداقل موجودی 10 دلار، نقد کردن درآمد از طریق پیپال و یا بیت کوین انجام می‌گیرد. این سایت هم اکنون در 36 شهر ایالات متحده و اروپا قابلیت دسترسی دارد و محدودیت دیگری برای آن وضع نشده است.

پلتفرم‌های کسب درآمد با دیدن تبلیغ

  • Adwallet

Adwallet  را می‌توان به عنوان یکی از ساده‌ترین و آسان‌ترین وب‌سایت‌ها جهت کسب درآمد از طریق تماشای تبلیغات معرفی کرد. نرخ تماشای تبلیغ در این پلتفرم، در حدود 60 دلار در ساعت است و به همین دلیل می‌توان آن را از پرسودترین پلتفرم‌های کسب درآمد دلاری معرفی کرد. تا کنون نیز بیش از 1 میلیون دلار به مشتریان خود پرداخته است. البته شما تعداد محدودی از ویدئوها را می‌توانید تماشا کنید. با حداقل 10 دلار در کیف پول خود می‌توانید درآمد خود را برداشت کنید. از محدودیت‌های آن باید به دسترسی فقط در ایالات متحده و حداقل سن13 سال را نام برد.

  • سایت iRazoo

iRazoo  را می‌توان از محبوب‌ترین سایت‌های کسب درآمد از طریق تبلیغات نامید. علاوه بر این رابط کاربری بسیار جذاب و آسانی هم دارد که دسترسی را برای همگان ممکن می‌سازد. در این سایت پس از ثبت‌نام یک جایزه 100 امتیازی به شما تعلق خواهد گرفت. با رسیدن امتیازهای شما به 3000، امکان نقد کردن آنها از طریق پیپال وجود دارد. در اصل وبسیات iRazoo  در آمریکای شمالی و کانادا دسترسی دارد، اما برای کشورهایی همچون برزیل، بریتانیا، استرالیا و غیره نیز محدودیتی قرار داده نشده است. تنها با یک آدرس ایمیل می‌توانید وارد iRazoo   شوید.

امروزه روش‌های کسب درآمد بسیار متنوع شده‌اند و یکی از آنها دیدن تبلیغات است. سایت‌ها و اپلیکیشن‌های متنوع و مختلفی در این ارتباط به وجود آمده‌اند که در ازای تماشای یک ویدئوی تبلیغاتی به شما پول پرداخت می‌کنند. برخی از سایت‌هایی را که در بالا معرفی کردیم شامل iRazoo  ، Adwallet، Earnably و InboxDollars  می‌شوند. تنها کافی است در این سایت‌ها ثبت‌نام کرده و به کسب درآمد بپردازید.